Ostatni koncert


18 grudnia 2015
Powrót
Ostatni koncert


W czwartek, 17 grudnia, wzięliśmy udział w niezwykłym dla nas wydarzeniu. Na zaproszenie Jakuba Owczarka, byłego Sąsiada, wsparliśmy go w kolędowaniu, które zorganizował Urząd Miejski w Sosnowcu. Idea tego spotkania była bardzo ciekawa.

Otóż niektórych pracowników Urzędu, w tym samego Prezydenta, poproszono o zaśpiewanie na scenie kolędy lub piosenki o charakterze świątecznym. Cel koncertu był szczytny – zbiórka środków na pomoc w leczeniu 12-letniej Ani.

Koncert był dla nas wyjątkowy, bo nie dość, że znów z Kubą na dechach to jeszcze z innym Sąsiadem – Adrianem Poznachowskim, a w zastępstwie Eli i Mirka, wsparł nas nasz wieloletni przyjaciel, także grywający z nami od czasu do czasu – Jacek Dzwonowski. Obecnych Sąsiadów reprezentowali: Domi, Marek i Kamil. Było niesamowicie – szkoda, że reszta sąsiedzkiej braci nie mogła tego doświadczyć.

Wykonaliśmy dwie piosenki: Kuba pociągnął „Żeglarską kolędę”, a Domi „Sally’s Garden”. Jak na ostatni nasz występ na scenie w tym roku, było krótko, acz treściwie. Dziękujemy!

Zdjęcie: Michał Kusiak

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń