Trzy razy we Wrocławiu

20 stycznia 2019
Powrót
Trzy razy we Wrocławiu

Miło nam się pochwalić, że znowu zagramy w stolicy Dolnego Śląska. Podczas zbliżającej się, jubileuszowej 30 edycji Spotkań z Piosenką Żeglarską i Muzyką „Szanty we Wrocławiu” wystąpimy na trzech koncertach: inauguracyjnym w czwartek (28 lutego) w klubie Stara Piwnica, koncercie szanty klasycznej w Starym Klasztorze w Sali Gotyckiej w piątek (1 marca) oraz w koncercie 20 lecia wrocławskiej Orkiestry Samanty, który dla nas rozpocznie się ok 2:00 w sobotę (2 marca) w Starym Klasztorze w sali restauracyjnej.

Festiwal „Szanty we Wrocławiu” jest dla zespołu Sąsiedzi od początku bardzo ważnym festiwalem. Tu zdobyliśmy Grand Prix w konkursie, tu wydaliśmy i promowaliśmy naszą pierwszą płytę, tu celebrowaliśmy ważne momenty w życiu zespołu. Dlatego każdego roku cieszymy się, że możemy tu, w rodzinnym mieście Placka i aktualnie zamieszkiwanym przez Kamila, wystąpić, bo mamy nad Odrą wielu przyjaciół.

Zatem szykujcie się do kolejnych Spotkań z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk oraz Sąsiadami, będzie nam jak zawsze bardzo miło dla Was zagrać i z Wami się spotkać. szczegóły w naszym dziale „koncerty”.

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń