Znów na „Szantach we Wrocławiu”

10 stycznia 2020
Powrót
Znów na „Szantach we Wrocławiu”

Od momentu powstania zespołu, nie pojawiliśmy się na wrocławskim festiwalu tylko dwa razy, w 2003 r. i w 2013 r. – czyli jak łatwo policzyć  w naszej osiemnastoletniej historii wystąpiliśmy na „Szantach we Wrocławiu” już 16 razy! Tu zdobyliśmy Grand Prix w Konkursie (2004), tu wydaliśmy i promowaliśmy naszą pierwszą płytę („Wrocić do Derry” w 2005 r.), tu wreszcie mieliśmy niesamowitą okazję stanąć na jednej scenie z legendarnymi The Dubliners! (2010). Jesteśmy z tym festiwalem bardzo związani, mamy tu wielu przyjaciół a nawet już swojego reprezentanta. Dlatego cieszy nas każde kolejne zaproszenie.

W tym roku zagramy na dwóch koncertach drugiego dnia festiwalu, w piątek, 28 lutego. A będą to dwa diametralnie różne koncerty. W pierwszym, w Centrum Koncertowym A2, będziemy wspominać Jerzego Rogackiego – najlepiej, jak potrafimy. W drugim, już w Starym Klasztorze, świętować będziemy 65 urodziny Mirka „Kovala” Kowalewskiego z zespołu Zejman and Garkumpel.
Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym dziale „koncerty” jak tylko organizator – Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych „Nasze Miasto Wrocław” ogłosi dokładny program. Bądźcie z nami!

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń