Pierwszy winyl szantowy w XXI wieku!!!

01 marca 2020
Powrót
Pierwszy winyl szantowy w XXI wieku!!!

Z wielką radością ogłaszamy iż wiosną ukaże się „W kieszeni dolar” na czarnym krążku, czyli najprawdziwszym winylu! Pozazdrościliśmy Starym Dzwonom, Mechanikom Shanty i Tonam & Synowie i postanowiliśmy także wyprodukować taką płytę.

Ponieważ „czarny krążek” rządzi się swoimi prawami i ma swoje ograniczenia, głównie co do ilości utworów, nie wszystkie z CD znajdą się na winylu. Cztery musieliśmy odrzucić – które dowiecie się w kwietniu, mamy nadzieję.

Wydawcą będzie, tak jak w przypadku CD, Fundacja Folk24 z Wrocławia, ale ten wariacki pomysł nie przeszedłby z etapu marzeń do realnej produkcji, gdyby nie firma QNT Systemy Informatyczne z Zabrza, nasi przyjaciele od lat, która postanowiła znacząco wesprzeć ten projekt, oraz drudzy nasi wierni przyjaciele, Maytur – Szkoła narciarsko-żeglarska z Gliwic, która dołożyła brakujące parę PLN-ków.

WIELKIE WIELKIE WAM DZIĘKI!

Kamil robi wszystko by płyta trafiła do Was na Wielkanocnego Zajączka! Czekamy z niecierpliwością na dzień premiery, a Was – jeśli chcielibyście zamówić tę płytę w tzw. „preorderze” (pierwsze 100 zamówień otrzyma też CD) po szczegóły odsyłamy do wydawcy (piszcie na fundacja@folk24.org).

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń