Znów zagramy w naszych Gliwicach

16 lutego 2022
Powrót
Znów zagramy w naszych Gliwicach

Tak się jakoś porobiło, że od ostatniej edycji Festiwalu Morza „Nad Kanałem” (listopad 2017) wystąpiliśmy w Gliwicach tylko raz – w Parku Chopina na „Święcie Ryby” (wrzesień 2018). Później nie było okazji. Dlatego z wielką radością informujemy, że wracamy, i to z dwoma koncertami!

Pierwszy już za miesiąc – z okazji Dnia św. Patryka (17 marca, czwartek) na zaproszenie Centrum Kultury „Victoria” przetestujemy „nową” salę koncertową w mieście – Scenę Bojków. To wyremontowana i wyposażona niedawno w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy sala Młodzieżowego Domu Kultury filia w Bojkowie (szczegóły tutaj).

Drugi koncert – charytatywny – odbędzie się w znanym Wam Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” na Pszczyńskiej dwa tygodnie później (8 kwietnia, piątek), a zagramy i zaśpiewamy dla Ani i Szczepana. Koncert, w ramach którego organizator – Fundacja Paskudofonia i niezmordowana Ania Pasek – organizuje zbiórkę na leczenie obojga zaszczycą także dwa inne zespoły z nurtu „krainy łagodności” (szczegóły tutaj).

Zapraszamy Was serdecznie na oba koncerty i mamy nadzieję, że w tym roku będziemy bardziej i częściej słyszani w Gliwicach!

 

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń