Zagramy na urodzinach Radia Danielka

02 marca 2023
Powrót
Zagramy na urodzinach Radia Danielka

Z niemałą radością i dumą przyjęliśmy zaproszenie do uroczystego koncertu z okazji drugich urodzin Radia Danielka. Już samo zaproszenie było niespodzianką, a zaproszenie nas w roli gwiazdy wieczoru… duma nas rozpiera!

Radio Danielka zostało założone przez środowisko związane z Festiwalem Piosenki Turystycznej „Danielka”, na którym mieliśmy okazję już też wystąpić. Radio Danielka należy do Fundacji Promocji Kultury i Turystyki Z NURTEM DANIELKI. Fundacja została w 2022 roku organizatorem cyklicznej, plenerowej imprezy Festiwal Danielka. Festiwal zawsze odbywał się na terenie schroniska Chałupa Chemików, w Ujsołach Danielce – czytamy na stronie Radia.

Sąsiedzi wystąpili na tym festiwalu w 2018 r. i był to naprawdę dla nas cudny wieczór, bo bardzo pozytywna reakcja publiczności zaskoczyła nas bardzo. Mamy z tym festiwalem więc miłe wspomnienia i dlatego zaproszenie przez jego organizatorów do tego koncertu – choć nie wywodzimy się przecież z nurtu piosenki autorskiej, poetyckiej, turystycznej wprost – bardzo nas ucieszyło. No i miejsce wydarzenia też nie byle jakie, bo koncert odbędzie się w legendarnej rockendrolowo-bluesowej „Leśniczówce”. Obok nas wystąpią zespoły Muzykuny i Gasta Mire.

Szczegóły w dziale „koncerty”: „Sąsiedzi na 2. urodziny Radia Danielka

 

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń