Z wizytą u Yayuma

18 grudnia 2022
Powrót
Z wizytą u Yayuma

Jak już wiecie, na początku grudnia ukazał się nasz singiel „Here’s A Health” na ostatnim z planowanych nośników. Po streamingu, CD przyszedł czas na pendrive’a.

O pakiecie i akcji jubileuszowej, o nośnikach na singla pisaliśmy już: Singiel na pendrivie

To ostatnie już wydawnictwo z naszego jubileuszowego pakietu „Sąsiedzi – Here’s A Health | 2001–2021”, jak i przedświąteczny czas to okazja do podsumowań, spotkań. Dlatego, 15 grudnia, udaliśmy się niemal w komplecie do Katowic (Marka niestety wyeliminował wirus), by spotkać się z naszym Partnerem w tym projekcie – załogą Yayuma sp. z o. o. . Jak wiecie, to firma wdrażająca nowy system audio PONA sound, w którym – jako pierwsi na świecie – nagraliśmy „Heres’a”.

Podsumowaliśmy projekt, posłuchaliśmy naszego singla na wypasionym sprzęcie (naprawdę jakość dźwięku wbija w kanapę) i paru innych płyt, porozmawialiśmy o planach i oczywiście pograliśmy i pośpiewaliśmy. Atmosfera spotkania była przesympatyczna, tak sympatyczna, że zamiast planowanej godziny, spędziliśmy w siedzibie firmy ponad trzy… Kamil dwukrotnie musiał przebukowywać bilet powrotny do Wrocławia :))))

Cudnie było się spotkać, pobyć.

YArku, YUrku, MArcinie – bardzo, bardzo za gościnę Wam dziękujemy i do następnych spotkań i wspólnych projektów mamy nadzieję!

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń