Singiel „Here’s A Health” na pendrivie

04 grudnia 2022
Powrót
Singiel „Here’s A Health” na pendrivie

Szan(t)owni, folkowni teraz już z mocą pełną i z radością możemy ogłosić coś, co trzymaliśmy dotąd trochę w sekrecie. Oto dotarło do nas ostatnie z wydawnictw, na których wydaliśmy nasz jubileuszowy, pierwszy w naszej 20-letniej historii, singiel „Here’s A Health (to the Company)”. Mamy zatem komplet pakietu z wymyślonego przez naszego wydawcę Fundację Folk24 projektu „Sąsiedzi – Here’s A Health | 2001-2021”.

Na pakiet złożyły się: okolicznościowy kufel – z odpowiednim grawerunkiem, płyta CD oraz pendrive – w postaci karty bankomatowej. Na ten ostatni przyszło nam czekać najdłużej, gdyż wojna w Ukrainie wpłynęła także na dostępność tych nośników, ale nareszcie dotarł (jeszcze nigdy tak długo nie czekaliśmy na prezenty, ale warto było!!!).

Jak pamiętacie singla: Nagrywaliśmy w technologii PONA sound

Dlatego zależało nam, by poza wydaniem w streamingu (w internecie) wydać go także na nośniku fizycznym, by dać odbiorcom szansę na poczucie w pełni co takiego daje technologia PONA sound. CD było oczywistością, a pendrive niejaką konsekwencją czasów ale i naszych wcześniejszych pomysłów (chcieliśmy na PEN-ie wydać już poprzednią płytę).

Jak wiecie premiera utworu w internecie miała miejsce niemal dokładnie rok temu.

Pisaliśmy o tym tutaj: Here’s A Health – dziś premiera!

W maju b.r. ukazała się płyta CD, ale nie był to moment na świętowanie, dlatego czekaliśmy z tym na lepsze czasy. Sytuacja w Ukrainie choć nadal trudna, napawa jednak optymizmem, idą też święta, nowy rok, i wreszcie mamy komplet pakietu, więc możemy dać upust radości i wreszcie nieco poświętować i pocelebrować to nasze 20-lecie.

Dziękujemy za to naszym partnerom Pona Sound, Yayuma Audio oraz QNT Systemy Informatyczne, bez ich zaufania i wsparcia ten projekt nie ujrzałby światła dziennego.

Na razie się cieszymy! Niebawem damy Wam znać jak i gdzie nasz jubileuszowy pakiet „Sąsiedzi – Here’s A Health | 2001-2021” zdobyć.

Udostępnij na:

Jeśli szukasz dobrej muzyki folkowej, przesłuchaj
nasze płyty!

Dyskografia
Kilka faktów

(od 2001 r.)

+

zagranych koncertów

+

minut nagranej muzyki

+

odwiedzonych miast

wyjątkowych głosów

akustycznych instrumentów

+

różnorodnych utworów

Nasz fanpage

Zwiń